8D015F19SC-LC Souriau
  • More about 8D015F19SC-LC Souriau
    8D015F19SC-LC Souriau
    8D015F19SC-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D015F19SC-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS