5001-54QC SloanLED
  • Part Number: 5001-54QC
  • Manufacturer Name: SloanLED
  • Description: Indicator, Pnl-Mnt; 1/2 INCANDESCENT SNAP, QUICK CONNECT TERMINAL, 5V, AMBER
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about 5001-54QC SloanLED
    5001-54QC SloanLED
    5001-54QC is manufactured by SloanLED and is categorized in the Panel Mount Indicators category. 5001-54QC is described as Indicator, Pnl-Mnt; 1/2" INCANDESCENT SNAP, QUICK CONNECT TERMINAL, 5V, AMBER. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM