197-AC1207-6 SloanLED
  • Part Number: 197-AC1207-6
  • Manufacturer Name: SloanLED
  • Description: Lamps; LED; T3-1/4 BAYONET Base; 120VAC; WHITE 6 CLUSTER
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about 197-AC1207-6 SloanLED
    197-AC1207-6 SloanLED
    197-AC1207-6 is manufactured by SloanLED and is categorized in the General LEDs category. 197-AC1207-6 is described as Lamps; LED; T3-1/4 BAYONET Base; 120VAC; WHITE 6 CLUSTER. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V