197-AC1205-6 SloanLED
  • Part Number: 197-AC1205-6
  • Manufacturer Name: SloanLED
  • Description: Lamps; LED; T3-1/4 BAYONET Base; 120VAC; Ultra Green/Blue; 6 CLUSTER
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about 197-AC1205-6 SloanLED
    197-AC1205-6 SloanLED
    197-AC1205-6 is manufactured by SloanLED and is categorized in the General LEDs category. 197-AC1205-6 is described as Lamps; LED; T3-1/4 BAYONET Base; 120VAC; Ultra Green/Blue; 6 CLUSTER. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE