197-AC1203 SloanLED
  • Part Number: 197-AC1203
  • Manufacturer Name: SloanLED
  • Description: Lamps; LED; T3-1/4 BAYONET Base; 120VAC; YELLOW 6 CLUSTER
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about 197-AC1203 SloanLED
    197-AC1203 SloanLED
    197-AC1203 is manufactured by SloanLED and is categorized in the General LEDs category. 197-AC1203 is described as Lamps; LED; T3-1/4 BAYONET Base; 120VAC; YELLOW 6 CLUSTER. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM