SMV1147-011LF Skyworks Solutions
  • More about SMV1147-011LF Skyworks Solutions
    SMV1147-011LF is manufactured by Skyworks Solutions and is categorized in the Variable Capacitance Diodes - Varicaps, Varactors category. SMV1147-011LF is described as DIODE VARACTOR 12V 20MA SOD-323. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Skyworks Solutions
    ---> Variable Capacitance Diodes - Varicaps, Varactors from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Variable Capacitance Diodes - Varicaps, Varactors
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"