SMP1307-027LF Skyworks Solutions
  • More about SMP1307-027LF Skyworks Solutions
    SMP1307-027LF is manufactured by Skyworks Solutions and is categorized in the RF / Pin Diodes category. SMP1307-027LF is described as DIODE PIN 200V 250MW SOT-5. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Skyworks Solutions
    ---> RF / Pin Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  RF / Pin Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ