TSSP77P38TT Siliconix / Vishay
  • Part Number: TSSP77P38TT
  • Manufacturer Name: Siliconix / Vishay
  • Description: TSSP77P38TT, 38kHz IR Detector, 940nm +/-50deg, 40m Range, 2.5V - 5V, SMT, 6.8x3x3.2mm