SI3200-G-FSR Silicon Labs
  • More about SI3200-G-FSR Silicon Labs
    SI3200-G-FSR Silicon Labs
    SI3200-G-FSR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the Telecom Interface ICs category. SI3200-G-FSR is described as IC SLIC/CODEC 100V LINE 16SOIC. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Silicon Labs
    ---> Telecom Interface ICs from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Telecom Interface ICs
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM