EFR32BG12P132F1024GL125-BR Silicon Labs
  • Part Number: EFR32BG12P132F1024GL125-BR
  • Manufacturer Name: Silicon Labs
  • Description: BLUE GECKO BGA125 2.4G 0DB BLE/P
  • Category: RF Tranciever Ics
  • Status:
  • More about EFR32BG12P132F1024GL125-BR Silicon Labs
    ---> Other parts by Silicon Labs
    ---> RF Tranciever Ics from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Tranciever Ics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK