545BAA500M000BAG Silicon Labs
  • More about 545BAA500M000BAG Silicon Labs
    545BAA500M000BAG Silicon Labs
    545BAA500M000BAG is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 545BAA500M000BAG is described as OSC XO 500.0000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM