531BC311M040DG Silicon Labs
  • More about 531BC311M040DG Silicon Labs
    531BC311M040DG Silicon Labs
    531BC311M040DG is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 531BC311M040DG is described as OSCILLATOR XO 311.04MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM