531AA640M000BG Silicon Labs
  • More about 531AA640M000BG Silicon Labs
    531AA640M000BG Silicon Labs
    531AA640M000BG is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 531AA640M000BG is described as OSC XO 640.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM