530FC312M500DG Silicon Labs
  • More about 530FC312M500DG Silicon Labs
    530FC312M500DG Silicon Labs
    530FC312M500DG is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 530FC312M500DG is described as OSCILLATOR XO 312.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM