511FBA148M500BAG Silicon Labs
  • More about 511FBA148M500BAG Silicon Labs
    511FBA148M500BAG Silicon Labs
    511FBA148M500BAG is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 511FBA148M500BAG is described as OSCILLATOR XO 148.5MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH