501JAA24M0000BAFR Silicon Labs
  • More about 501JAA24M0000BAFR Silicon Labs
    501JAA24M0000BAFR Silicon Labs
    501JAA24M0000BAFR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501JAA24M0000BAFR is described as OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"