501HCAM032768DAFR Silicon Labs
  • More about 501HCAM032768DAFR Silicon Labs
    501HCAM032768DAFR Silicon Labs
    501HCAM032768DAFR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501HCAM032768DAFR is described as OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM