501HCAM032768BAGR Silicon Labs
  • More about 501HCAM032768BAGR Silicon Labs
    501HCAM032768BAGR Silicon Labs
    501HCAM032768BAGR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501HCAM032768BAGR is described as OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK