501EAA48M0000DAF Silicon Labs
  • More about 501EAA48M0000DAF Silicon Labs
    501EAA48M0000DAF Silicon Labs
    501EAA48M0000DAF is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501EAA48M0000DAF is described as OSC CMEMS 48.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED