501BCAM032768CAGR Silicon Labs
  • More about 501BCAM032768CAGR Silicon Labs
    501BCAM032768CAGR Silicon Labs
    501BCAM032768CAGR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501BCAM032768CAGR is described as OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM