501BAA16M0000CAG Silicon Labs
  • More about 501BAA16M0000CAG Silicon Labs
    501BAA16M0000CAG Silicon Labs
    501BAA16M0000CAG is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501BAA16M0000CAG is described as OSC CMEMS 16.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM