501ACA100M000BAFR Silicon Labs
  • More about 501ACA100M000BAFR Silicon Labs
    501ACA100M000BAFR Silicon Labs
    501ACA100M000BAFR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501ACA100M000BAFR is described as OSC CMEMS 100.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM