501AAA50M0000BAGR Silicon Labs
  • More about 501AAA50M0000BAGR Silicon Labs
    501AAA50M0000BAGR Silicon Labs
    501AAA50M0000BAGR is manufactured by Silicon Labs and is categorized in the General Oscillators category. 501AAA50M0000BAGR is described as OSC CMEMS 50.000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK