SCX147-5R0 Signal Transformer
  • More about SCX147-5R0 Signal Transformer
    SCX147-5R0 Signal Transformer
    SCX147-5R0 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SCX147-5R0 is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH