SCX114-1R2 Signal Transformer
  • More about SCX114-1R2 Signal Transformer
    SCX114-1R2 Signal Transformer
    SCX114-1R2 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Arrays, Signal Transformers category. SCX114-1R2 is described as INDUCT ARRAY 2 COIL 1.2UH SMD. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE