SCRH74-821 Signal Transformer
  • More about SCRH74-821 Signal Transformer
    SCRH74-821 Signal Transformer
    SCRH74-821 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH74-821 is described as FIXED IND 820UH 200MA 5.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"