SCRH73B-180 Signal Transformer
  • More about SCRH73B-180 Signal Transformer
    SCRH73B-180 Signal Transformer
    SCRH73B-180 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73B-180 is described as FIXED IND 18UH 1.2A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE