SCRH73-391 Signal Transformer
  • More about SCRH73-391 Signal Transformer
    SCRH73-391 Signal Transformer
    SCRH73-391 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73-391 is described as FIXED IND 390UH 260MA 2.94 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM