SCRH73-271 Signal Transformer
  • More about SCRH73-271 Signal Transformer
    SCRH73-271 Signal Transformer
    SCRH73-271 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73-271 is described as FIXED IND 270UH 320MA 2.31 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM