SCRH73-102 Signal Transformer
  • More about SCRH73-102 Signal Transformer
    SCRH73-102 Signal Transformer
    SCRH73-102 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73-102 is described as FIXED IND 1MH 160MA 9.44 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.