SCRH73-101 Signal Transformer
  • More about SCRH73-101 Signal Transformer
    SCRH73-101 Signal Transformer
    SCRH73-101 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH73-101 is described as FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.