SCRH6D28-390 Signal Transformer
  • More about SCRH6D28-390 Signal Transformer
    SCRH6D28-390 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH6D28-390 is described as FIXED IND 39UH 860MA 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.