SCRH6D28-330 Signal Transformer
  • More about SCRH6D28-330 Signal Transformer
    SCRH6D28-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH6D28-330 is described as FIXED IND 33UH 970MA 165 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.