SCRH6D28-270 Signal Transformer
  • More about SCRH6D28-270 Signal Transformer
    SCRH6D28-270 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH6D28-270 is described as FIXED IND 27UH 1.05A 142 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.