SCRH64-470 Signal Transformer
  • More about SCRH64-470 Signal Transformer
    SCRH64-470 Signal Transformer
    SCRH64-470 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH64-470 is described as FIXED IND 47UH 900MA 520 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.