SCRH64-180 Signal Transformer
  • More about SCRH64-180 Signal Transformer
    SCRH64-180 Signal Transformer
    SCRH64-180 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH64-180 is described as FIXED IND 18UH 1.45A 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS