SCRH4D28-560 Signal Transformer
  • More about SCRH4D28-560 Signal Transformer
    SCRH4D28-560 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH4D28-560 is described as FIXED IND 56UH 660MA 624 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH