SCRH4D28-3R9 Signal Transformer
  • More about SCRH4D28-3R9 Signal Transformer
    SCRH4D28-3R9 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH4D28-3R9 is described as FIXED IND 3.9UH 2.61A 64.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP