SCRH4D18-5R6 Signal Transformer
  • More about SCRH4D18-5R6 Signal Transformer
    SCRH4D18-5R6 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH4D18-5R6 is described as FIXED IND 5.6UH 1.35A 145 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.