SCRH4D18-3R3 Signal Transformer
  • More about SCRH4D18-3R3 Signal Transformer
    SCRH4D18-3R3 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH4D18-3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 2.1A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.