SCRH4D18-220 Signal Transformer
  • More about SCRH4D18-220 Signal Transformer
    SCRH4D18-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH4D18-220 is described as FIXED IND 22UH 800MA 397 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.