SCRH4D18-1R0 Signal Transformer
  • More about SCRH4D18-1R0 Signal Transformer
    SCRH4D18-1R0 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH4D18-1R0 is described as FIXED IND 1UH 3.6A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.