SCRH3D16A-4R7 Signal Transformer
  • More about SCRH3D16A-4R7 Signal Transformer
    SCRH3D16A-4R7 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH3D16A-4R7 is described as FIXED IND 4.7UH 1.41A 105 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.