SCRH2D18-6R8 Signal Transformer
  • More about SCRH2D18-6R8 Signal Transformer
    SCRH2D18-6R8 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH2D18-6R8 is described as FIXED IND 6.8UH 1.29A 123 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM