SCRH104R-4R7 Signal Transformer
  • More about SCRH104R-4R7 Signal Transformer
    SCRH104R-4R7 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH104R-4R7 is described as FIXED IND 4.7UH 5.4A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.