SCRH104R-3R3 Signal Transformer
  • More about SCRH104R-3R3 Signal Transformer
    SCRH104R-3R3 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCRH104R-3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 6.7A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM