SCPH73-820 Signal Transformer
  • More about SCPH73-820 Signal Transformer
    SCPH73-820 Signal Transformer
    SCPH73-820 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCPH73-820 is described as FIXED IND 82UH 800MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE