SCPH73-330 Signal Transformer
  • More about SCPH73-330 Signal Transformer
    SCPH73-330 Signal Transformer
    SCPH73-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCPH73-330 is described as FIXED IND 33UH 1.23A 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE