SCPH73-220 Signal Transformer
  • More about SCPH73-220 Signal Transformer
    SCPH73-220 Signal Transformer
    SCPH73-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCPH73-220 is described as FIXED IND 22UH 1.38A 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.