SCMS5D14-681 Signal Transformer
  • More about SCMS5D14-681 Signal Transformer
    SCMS5D14-681 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCMS5D14-681 is described as FIXED IND 680UH 130MA 17.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.